Hlavní výhody chytré domácnosti

Chytrá a inteligentní domácost která vám ušetří čas a sníží náklady na bydlení.

Jsme certifikovaná prodejní a montážní firma produktů pro chytrou domácnost značky FIBARO. Inteligentní domácost která vám ušetří čas a snží náklady na bydlení. Vše můžete ovládat pomocí mobilu nebo tabletu. Diky chytré domácnosti od fibara už se nemusíte bát jestli jste vypli žehličku nebo jestli vám nevyteče pračka , Fiaro za vás vše ohlídá a ještě vám ušetří čas a náklady za bydlení.

inteligence_chytrá_domácnost_1

Hlavní výhoda: inteligence

Venkovní žaluzie, vnitřní žaluzie, rolety, markýzy i vrata. To vše plně ovládnete pomocí inteligentního systému FIBARO, který zajistí nejen komfortní ovládání ať už jste doma v obývacím pokoji, nebo na druhém konci světa, ale také úspory energií, díky inteligenci a automatickému ovládání. Aktuální stav včetně ovládání budete mít k dispozici přímo z vašeho tabletu, nebo mobilního telefonu.

Snadná
instalace

Instalace může být buď kabelová, či bezkabelová pro vaše současné ovládání žaluzií. Srdce pro ovládání stínění tvoří Žaluziový modul 2, který stačí nainstalovat do stávajících motorů, nebo přímo do vypínačů.

Modul vám zajistí vzdálené ovládání a plnou kontrolu nad vaším stíněním. Abyste využili inteligenci systému naplno je vhodné dokoupit vhodný anemometr, senzory pro měření teploty a ovládací prvky dle vašich preferenc

Vše pod kontrolou jediným kliknutím

Představte si následující situaci. Je brzy ráno a vy jdete pozdě do práce. Poslední co byste v takové chvíli chtěli řešit je, zda jsou zabezpečena garážová vrata, stažené žaluzie a venkovní rolety, nebo jednoduše vypnuté domácí spotřebiče. Se systémem FIBARO stačí stisknout jediné odchodové tlačítko a všechny přednastavené akce se vykonají zcela automaticky.

komplexní chytrá domácnost

FIBARO není jen o skvělém ovládání stínění. Je to ucelený systém chytré domácnosti, pomocí kterého můžete ovládnout zabezpečovací systémvytápění, klimatizaci, osvětlení i domácí multimédia. Čím více zařízení do systému zapojíte, tím komplexnější a inteligentnější vaše domácnost bude. Každé ze zařízení má obvykle více funkcí.

Hromadné ovládání

Zapomeňte na ruční ovládání každého okna zvlášť. Se systémem FIBARO stačí stisknout jediné tlačítko a celý dům rozjasní slunce. Nemusíte být ještě ani doma, stačí vše udělat po cestě přímo z aplikace. Kromě toho si můžete vytvořit vlastní scény, které se následně vykonají automaticky.

Široké
možnosti

Díky systému FIBARO budete moci ovládat nejen žaluzie, ale také garážová vrata, rolety, nebo markýzy. Díky jednoduchému ovládání přes mobilní aplikaci můžete například nastavit přesnou pozici i naklopení žaluzií, vše samozřejmě uvidíte také v reálném čase vizualizované v samotné aplikaci.

Ušetřete náklady

FIBARO vám nepřinese jen komfort. Díky efektivní práci s žaluziemi můžete do svého domova pustit jen tolik svitu a tepla kolik potřebujete, nebo kolik je právě potřeba ke stabilní teplotě. Žaluziový modul FIBARO vám navíc dokáže poskytnout přesné informace o spotřebě vaší energie.