Díky své velké a rozšířitelné úložné kapacitě představuje Synology NAS logickou volbu pro zálohování souborů na všech vašich zařízeních, ať již se jedná o počítače se systémem Windows, Mac nebo Linux či o mobilní zařízení. Můžete zálohovat konkrétní složky na počítači v reálném čase pomocí aplikace Cloud Station nebo využít nativní podpory aplikace Time Machine od společnosti Apple. V nabídce jsou i další aplikace pro zálohování od externích poskytovatelů. Pokud se Vašemu zařízení něco stane, tak budou Vaše soubory na Synology NAS vždy v bezpečí.

Pro zálohování slouží aplikace, která funguje pod Windovs, Linux, iOS a Android.

Při ochraně důležitých souborů společností, které využívají naše služby je pro nás bezpečnost vždy na prvním místě. Nečekané události, jako jsou krádeže nebo přírodní katastrofy, mohou zničit vaši datovou infrastrukturu a zcela tak vaši společnost paralyzovat. Aby jste takovým situacím zabránili, umožňuje Vám Synology NAS snadno zálohovat data na další místo mimo pracoviště, například na jiný Synology NAS server nebo na server kompatibilní s rsync.

Víme jak jsou Vaše data cenná

Právě proto je budeme chránit jako naše vlastní. Stačí si od nás objednat backupNAS, kde vám na našem serveru vyhradíme místo, do kterého si můžete zálohovat vše co budete potřebovat. Vše Vám nastavíme, tak aby jste měli vaše data v bezpečí a přístupné ze všech svých zařízení.

Pro domácí uživatele nebo malé firmy může být zakoupení specializovaného vybavení na zálohování mimo pracoviště neproveditelné. Takovým uživatelů Synology NAS usnadňuje zálohování dat přímo na různé cloudové úložné služby, jako je Amazon S3, Glacier, Microsoft Azure, OneDrive, Google Drive nebo Dropbox. Běžně používané soubory si uchovejte na Synology NAS pro zaručení rychlého přístupu a staré soubory můžete archivovat v cloudu.

Všechna data jsou zálohovaná v systému RAID1 a na dvou serverech, tak aby byli vždy v bezpečí a Vy jste o ně nemohli nikdy přijít.

Pro většinu lidí představuje svět sítí a bezpečnosti dat zmatené místo. Naštěstí je tady průvodce Bezpečnostní poradce od společnosti Synology, který Vám pomůže. Bezpečnostní poradce Vás na základě automatické analýzy nastavení systému, síly hesel a síťových předvoleb informuje o potenciálních nedostatcích zabezpečení a zamyká server Synology NAS. Strávíte tak méně času správou zabezpečení a více času Vám zůstane na vaší práci.

Synology je hlavním průmyslovým výrobcem NAS serverů, které jsou vždy o krok napřed před všemi ostatními řešeními. Můžete mít téměř všechny služby požadované pro vaše podnikání, nebo dokonce soukromé (řešení na míru) na jednom místě.

Bez ohledu na značku nebo model vždy existuje určitá pravděpodobnost, že dojde k selhání disku, což může vést k nevratné ztrátě dat. Úložná technologie Synology Hybrid RAID (SHR) u modelů se dvěma nebo více diskovými šachtami automaticky spravuje úložnou kapacitu a zrcadlí data mezi jednotlivými disky. Vaše soubory tak zůstanou okamžitě přístupné, i když dojde k selhání nebo zničení disku.